Najtańsze rolety

tanie rolety

Który rodzaj rolet jest najtańszy?

Wykańczanie mieszkania może bardzo nadszarpnąć nasz budżet. Kupowanie mebli nie jest małym wydatkiem. Ciężko na nich oszczędzić, są przecież niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Dlatego planując swoje wydatki obcinamy budżet w innych kategoriach. Na przykład różnego rodzaju dekoracjach, które możemy nabyć później. Jednak istnieją dekoracje, które są czymś więcej niż gustowną ozdobą. Możemy do nich zaliczyć choćby rolety. Z tego elementu wystroju ciężko zrezygnować. Rolety dają nam ochronę przed słońcem oraz prywatność. Zrezygnowanie z zakupu rolet zmniejszyłoby komfort użytkowania własnego mieszkania. Czy można zaoszczędzić na ich zakupie? Znaleźć takie, które nie przerażą nas swoją ceną? 

Ceny różnych rodzajów rolet

Ceny rolet wahają się zależnie od ich rodzaju. Możemy wśród nich znaleźć także tanie rolety. Do najtańszych rolet należą rolety ekranowe. Ich cena waha się od 25 zł do 100 zł za sztukę. Wszystko zależy od ich wymiaru oraz materiału, z jakiego są wykonane. Cena rolet dzień i noc rozpoczyna się od 50 zł w górę. Może dojść nawet do 100 zł za model wykonany z tworzywa lepszej jakości. Zakup rolet rzymskich to wydatek z rzędy 55 zł do nawet 200 zł. Gruby, solidny materiał automatycznie podnosi cenę rolety

Chcąc kupić tanie rolety musimy pamiętać, że cena często przekłada się na jakość produktu. Cienki materiał nie będzie dobrą ochroną przed słońcem. Jeśli chcemy zyskać mocno przyciemniony efekt, możemy czuć się rozczarowani. W przypadku rolet rzymskich grubość materiału ma duże znaczenie. Wpływa na ich wygląd oraz funkcjonalność. Roleta rzymska wykonana z cienkiego materiału zaledwie przyćmi światło w pomieszczeniu. Chcąc zaoszczędzić na zakupie rolet najlepiej zdecydować się na zakup rolet ekranowych. Ten typ rolet, wykonany z dobrej jakości tworzywa, jest znacznie tańszy od swoich rywali. Ponad to, dzięki prostocie wyglądu, wpasuje się do każdego pomieszczenia. Idealnie nada się do salonu, łazienki czy kuchni. Doskonale sprawdzi się również w biurach. To bardzo uniwersalny typ rolety.